Pedrollo JSW 1

Oddálit
Přiblížit
  • Pedrollo JSW 1
  • Výkonové křivky
  • Rozměrový náčrtek
  • Příklad instalace

Typová řada Pedrollo JSW 1

Výrobce: Pedrollo

Dostupnost: Na skladě.

Produkty této řady
Pedrollo JSW 1AX
Pedrollo JSW 1BX
Pedrollo JSW 1CX

Soubory ke stažení

Katalogový list (ITA,EN)
Provozně montážní předpisy (CZ)

Vlastnosti a použití produktu

Spolehlivá samonasávací čerpadla určená pro čerpání čisté pitné nebo užitkové vody z přírodních nebo jiných zdrojů bez mechanických nečistot používaná jako součást automatických domácích vodáren, k zásobování rodinných domů pitnou vodou dále pak pro závlahy apod..

Popis produktu

Čerpadla PEDROLLO JSW jsou jednostupňová monobloková čerpací soustrojí se samonasávací schopnosti s vestavěným ejektorem, dále jen čerpadla, sestávající z hydraulické části a elektromotoru. Základem hydraulické části je těleso čerpadla se sací a výtlačnou přírubou, vestavěný ejektor, radiální odstředivé oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje žádnou údržbu. Čerpadla jsou dodávána s třífázovým (JSW….) nebo jednofázovým (JSWm….) elektromotorem.

Technické parametry

Výrobce Pedrollo
Čerpaná kapalina Čistá voda bez mechanických nečistot
Maximální průtok (Qmax) 50 l/min
Maximální dopravní výška (Hmax) 47 m
Jmenovitý výkon motoru 0,37-0,6kW
Jmenovité napětí 230Vx400V

Technické informace jsou pouze informativní. Výrobce si vyhrazuje právo provádět konstrukční změny a inovace svých výrobků.