Typová řada Pedrollo JCR

Oddálit
Přiblížit
  • Typová řada Pedrollo JCR
  • Typová řada Pedrollo JCR - Vyýkonové křivky

Typová řada Pedrollo JCR

Výrobce: Pedrollo

Vlastnosti a použití produktu

Jednostupňová, samonasávací čerpadla řady JCR (nerezové provedení) s vestavěným ejektorem jsou určena pro čerpání čisté pitné nebo užitkové vody z přírodních, nebo jiných zdrojů bez mechanických nečistot. Jsou vhodná jako čerpadla domácích automatických vodáren pro zahradní domky, chaty, domácnosti, rodinné domky, školky, školy, rekreační objekty nebo pro závlahu a pod.

Popis produktu

Čerpadla PEDROLLO JCR jsou jednostupňová monobloková čerpací soustrojí se samonasávací schopnosti s vestavěným ejektorem, dále jen čerpadla, sestávající z hydraulické části a elektromotoru. Základem hydraulické části je těleso čerpadla se sací a výtlačnou přírubou, vestavěný ejektor, radiální odstředivé oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje žádnou údržbu. Čerpadla jsou dodávána s třífázovým nebo jednofázovým elektromotorem.

Materiály hlavních částí:

- těleso čerpadla - nerezová ocel AISI 304
- ejektor - noryl GFN2V
- oběžné kolo - noryl GFN2V
- hřídel - nerezová ocel AISI 416, AISI 430F
- mechanická ucpávka - grafit/keramika/NBR

Technické parametry

Výrobce Pedrollo
Maximální průtok (Qmax) 80 l/ min
Maximální dopravní výška (Hmax) 72 m
Jmenovitý výkon motoru 0,37-1,1kW
Jmenovité napětí 230V x 400V

Technické informace jsou pouze informativní. Výrobce si vyhrazuje právo provádět konstrukční změny a inovace svých výrobků.