Pedrollo 4BLOCK 2

Oddálit
Přiblížit
  • Pedrollo 4BLOCK 2
  • 4BLOCK  - Výkonové křivky
  • Rozměrový náčrtek
  • Řez čerpadlem

Typová řada Pedrollo 4BLOCK 2

Výrobce: Pedrollo

Dostupnost: Na skladě.

Produkty této řady
Pedrollo 4BLOCKm 2/10
Pedrollo 4BLOCKm 2/20
Pedrollo 4BLOCKm 2/13

Soubory ke stažení

Katalogový list (ITA, EN)
Náhradní díly
Provozně montážní předpisy (CZ)

Vlastnosti a použití produktu

Čerpadlo je určeno pro čerpání pitné, nebo užitkové vody z vrtů, studní nebo jiných zdrojů s maximálním obsahem pevných nečistot do 150g/m3. Čerpadlo může pracovat samostatně nebo v sestavě s tlakovou nádobou a tlakovým spínačem jako automatická domácí vodárna a to ve vertikální případně horizontální poloze.

Popis produktu

Čerpadla PEDROLLO 4 BLOCK jsou ponorná vícestupňová odstředivá čerpací soustrojí (dále jen čerpadla) sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Oběžná kola na hřídelí rotují uvnitř paprskového difuzoru, který usměrňuje kapalinu z jednoho oběžného kola do sacího otvoru dalšího. Kapalina tak projde přes sérii oběžných kol do výtlačného otvoru. Každé oběžné kolo a difuzor tvoří jeden stupeň, který zvýší tlak kapaliny vždy o stejnou hodnotu. Základem patentované hydraulické části odolné vůči poškození abrazivními částicemi jsou axiální plovoucí oběžná kola usazená ve speciálně upravených stupních - difuzorech. Difuzory jsou na jedné hřídeli a kryté pláštěm čerpadla. Hydraulickou část ještě tvoří sací těleso se sítkem. Ponorný elektromotor firmy Pedrollo je spojen s čerpadlem a tvoří tzv. monoblokové provedení. Čerpadla 4BLOCK jsou dodávána s jednofázovým elektromotorem, který má integrovaný rozběhový kondenzátor (ve spodní části elektromotoru)..

Technické parametry

Výrobce Pedrollo
Maximální průtok (Qmax) 60 l/min
Maximální dopravní výška (Hmax) 135 m
Jmenovitý výkon motoru 0,55-1,1kW
Jmenovité napětí 230V

Technické informace jsou pouze informativní. Výrobce si vyhrazuje právo provádět konstrukční změny a inovace svých výrobků.