32-NFJU-100 KLASIK (NFMU)

Oddálit
Přiblížit
  • 32-NFJU-100 KLASIK (NFMU)

Slovpump 32-NFJU-100 KLASIK (NFMU)

Výrobce: Slovpump

Dostupnost: Na skladě.

Vlastnosti a použití produktu

Přenosné, ponorné čerpadlo. Po připojení výtlačné hadice je připraveno k použití. Nízká hmotnost a malé rozměry umožnují snadnou manipulaci, během provozu nevyžaduje žádnou obsluhu.Čerpadlo je vhodné zejména k přečerpávání užitkové a nebo mírně zakalané vody s nečistotami o maximální velikosti 4mm. Dále pak k čerpání vody ze studní, odčerpávání vody ze zatopených prostor, vyčerpávání septiků, cirkulace a provzdušnování vody v rybnících apod..

Klasické kalové čerpadlo vynikající svou dlouhou životností a bezproblémovým provozem. DOPORUČUJEME.

Popis produktu

Čerpadlo je řešeno jako vertikální, ponorné, ručně přenosné, skládá se z hydraulické a mechanické části s vestavěným speciálním ponorným elektromotorem, což tvoří jeden kompaktní celek. Hydraulickou část tvoří spirální těleso se sacím víkem. V spirálním prostoru je umístěno otevřené oběžné kolo, letmo uchycené na vyvedeném konci hřídele rotoru elektromotoru, proti posunu je jištěno perem a stavěcím šroubkem. Sací víko je konstrukčně řešeno tak, že zároveň tvoří přední kotouč oběžného kola. Na sacím víku je nasazeno sací síto, zabraňující vnikání hrubších nečistot do čerpadla. Ústí výtlaku je opatřeno závitem G 1 1/4" pro hadicovou přípojku. Mechanickou část tvoří těleso a stator motoru, ve kterém je osazen společný hřídel s nalisovaným rotorovým svazkem.Celý rotor je uložen ve dvou kuličkových ložiskách. Na tělese motoru je rukojeť, sloužící k přenášení čerpadla. Utěsnění spojovacích částí je provedeno pryžovými "O"kroužky.Utěsnění hřídele mezi hydraulickou částí a meziprostorem je provedeno mechanickou ucpávkou umístěnou ve spirálním tělese. Meziprostor vůči prostoru motoru je utěsněn dvěma kroužky "GUFERO".Čerpadlo je kompletováno s elektromotorem pro provozní napětí 400V nebo 230V. V obou případech jde o speciální vinutí elektromotoru, určené pro trvalý chod v oleji.

Materiálové provedení:
spirální těleso, sací víko, těleso motoru - hliník
hřídel - konstrukční ocel
oběžné kolo - šedá litina
držadlo, sací síto - plast

Technické parametry

Výrobce Slovpump
Typ čerpadla ponorné, kalové
Čerpaná kapalina mírně znečištěná užitková voda
Maximální průtok (Qmax) 216 l/min
Maximální dopravní výška (Hmax) 13 m
Průchodnost oběžného kola 4 mm
Teplota čerpaného média max 40°C
Dimenze připojení 5/4"
Hmotnost 9,6 kg
Maximální ponor pod hladinou 10 m
Jmenovitý výkon motoru 0,37 kW
Jmenovité napětí 400 V
Délka kabelu 10 m
Plovákový spínač ne

Technické informace jsou pouze informativní. Výrobce si vyhrazuje právo provádět konstrukční změny a inovace svých výrobků.

Možná Vás zaujmou i následující produkty

Slovpump 32-NFJU-100-7-100 UNIVERZAL

Slovpump 32-NFJU-100-7-100 UNIVERZAL

Slovpump 32-NFJU-140-4-100 GEJZÍR

Slovpump 32-NFJU-140-4-100 GEJZÍR

Slovpump 32-NFJU-105-9-100 FEKÁL

Slovpump 32-NFJU-105-9-100 FEKÁL