Top Multi 2

Oddálit
Přiblížit
  • Top Multi 2
  • Výkonová křivka
  • Rozměrový náčrtek

Pedrollo Top Multi 2

Výrobce: Pedrollo

Dostupnost: Na skladě.


Soubory ke stažení

Provozní a montážní předpisy

Vlastnosti a použití produktu

Čerpadla TOP MULTI jsou díky svým vysokým technickým parametrům vícestupňové konstrukce, určena pro čerpání pitné, nebo užitkové vody ze studní nebo jiných zdrojů. Mohou pracovat v nádržích, jímkách nebo v přírodních vodních zdrojích, jako plnící nebo vyprazdňovací čerpadla určena pro asanaci nebo závlahu. Lehká a tuhá konstrukce těchto čerpadel dovoluje spojit snadnou manipulaci s vysokou přizpůsobivostí a širokou škálou užitných vlastností.

Čerpadlo Top Multi ve spojení s řídící tlakovou jednotkou Easy Press tvoří plně automatickou vodárnu vhodnou zejména pro zásobování chat a chalup pitnou nebo užitkovou vodou, dále pak pro zavlažování zahrad apod.

Čerpání vody s obsahem abrazivních pevných nečistot a provoz čerpadla nasucho způsobují snížení jeho životnosti.

Popis produktu

Čerpadla TOP MULTI jsou vertikální monobloková ponorná vícestupňová drenážní odstředivá čerpací soustrojí (dále jen čerpadla). Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou a ze strany elektromotoru těsnícím kroužkem. Kontaktní plochy mechanické ucpávky jsou mazány a chlazeny trvalou olejovou náplní. Uzavřený ponorný elektromotor je umístěn v horní části čerpadla a je chlazen obtékající čerpanou kapalinou. Oběžná kola na hřídelí rotují uvnitř
paprskového difuzoru, který usměrňuje kapalinu z jednoho oběžného kola do sacího otvoru dalšího. Kapalina tak projde přes sérii oběžných kol do výtlačného otvoru. Každé oběžné kolo, difuzor a těleso článku tvoří jeden stupeň, který zvýší tlak kapaliny vždy o stejnou hodnotu. Výtlačné hrdlo čerpadel TOP MULTI je opatřeno standardním vnějším závitem 1 ¼“ s hadicovým nátrubkem. Sání je umístěno na spodní hraně čerpadla, kryté jemným žebrováním.

Technické parametry

Výrobce Pedrollo
Typ čerpadla ponorné odstředivé
Čerpaná kapalina čistá pitná nebo užitková voda
Maximální průtok (Qmax) 80 l/min
Maximální dopravní výška (Hmax) 42 m
Minimální dopravní výška (Hmin) 5 m
Průchodnost oběžného kola 1,3 mm
Teplota čerpaného média max 40°C
Dimenze připojení 5/4"
Hmotnost 9,4 kg
Maximální průměr čerpadla 178 mm
Maximální ponor pod hladinou 10 m
Jmenovitý výkon motoru 0,55 kW
Jmenovité napětí 230 V
Délka kabelu 10 m
Plovákový spínač ano

Technické informace jsou pouze informativní. Výrobce si vyhrazuje právo provádět konstrukční změny a inovace svých výrobků.

Možná Vás zaujmou i následující produkty

Pedrollo Easy Press II - 2,2

Pedrollo Easy Press II - 2,2