O společnosti Jiří Thurn - Akvagast

Akvagast Jiří Thurn

Firma Jiří Thurn - Akvagast byla založena roku 1990 panem Jiřím Thurnem, který pracoval dlouhá léta před jejím založením v oboru Čerpací a topenářská technika. Jako první sídlo firmy byly zvoleny prostory bývalé Sigmy v Plzeňské Bezručově ulici, což umožnilo navázat na dlouholetou tradici tohoto prodejního místa v oboru čerpací techniky. Po několika letech se firma rozšířila o prostory velkoobchodních skladů a servisu, které mají sídlo na Domažlické ulici.

Firma se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej čerpadel renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců a je jedním ze zakládajících členů Asociace odborných velkoobchodů. Dlouholetá spolupráce s předními výrobci čerpadel umožňuje uspokojovat široké požadavky našich zákazníků a obchodních partnerů. Firma Akvagast zajišťuje záruční i pozáruční servis a předprodejní odborné poradenství, kde hledáme vždy optimální řešení jak v ceně, tak i kvalitě výrobku.

Na dalších stránkách Vám představujeme určitou část našeho velkého sortimentu. Pokud zde nenaleznete Vámi požadované zboží, rádi Vám po telefonické konzultaci s našimi odborníky, pomůžeme naleznout to správné řešení.

Prodejna Bezručova, Plzeň

Akvagast Jiří Thurn - Bezručova, Plzeň Akvagast Jiří Thurn - Bezručova, Plzeň Akvagast Jiří Thurn - Bezručova, Plzeň

Naši dodavatelé a výrobci

Sigma Hranice
Sigma Lutín 1868
Dukla Trutnov
OEZ Letohrad
DZ Dražice
Metra Šumperk
ROB k.s.
Více o našich dodavatelích a výrobcích »