Domácí vodárna Pedrollo JSWm 10MX/50CL

Oddálit
Přiblížit
  • Domácí vodárna Pedrollo JSWm 10MX/50CL

Domácí vodárna Pedrollo JSWm 10MX/50CL

Výrobce: Pedrollo

Dostupnost: Na skladě.

Vlastnosti a použití produktu

Spolehlivá domácí vodárna vhodná pro zásobování vodou rodinných domků, chat, hospodářských nebo jiných objektů, které nejsou v dosahu veřejného vodovodu a kde maximální hodinová spotřeba a podmínky instalace nepřesáhnou parametry výrobku.

Popis produktu

Čerpadla:
Čerpadla PEDROLLO řady JSW a JCR jsou jednostupňová monobloková čerpací soustrojí se samonasávací schopnosti sestávající z hydraulické části a elektromotoru. Základem hydraulické části je litinové nebo nerezové těleso čerpadla, oběžné kolo a ucpávková lucerna. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele je zajištěno mechanickou ucpávkou, která během provozu nevyžaduje údržbu.

Elektromotor:
Vodárna PEDROLLO s jednofázovým elektromotorem je dodávána kompletně zapojená s vidlicí, vodárna s třífázovým elektromotorem je dodávána také kompletně zapojená ale s přívodním vodičem bez vidlice. Elektromotory v jednofázovém provedení do výkonu 0,75kW mají vestavěnou ochranu proti přetížení. Elektromotory nad 0,75kW a všechny elektromotory v třífázovém provedení není možné používat bez vhodné motorové a zkratové ochrany.

Tlakové nádoby:
Tlakové vodní nádoby na pitnou vodu jsou určeny pro tlakové vodovodní soustavy s max. teplotou vody + 50oC. Vodní a vzduchový prostor tlakové nádoby je oddělen vakem z potravinářské pryže.

Tlakové spínače:
Tlakové spínače jsou určeny pro spínání elektrických obvodů vlivem změny tlaku v tlakových nádobách. Používají se pro udržování tlaku v požadovaném rozmezí.

Technické parametry

Výrobce Pedrollo
Čerpaná kapalina čistá voda
Zapínací tlak 2 Atm
Vypínací tlak 3,5 Atm
Maximální hodinový odběr 3600 l
Objem nádrže 50 l
Maximální sací výška 8 m
Teplota čerpaného média max. 40°C
Maximální teplota okolí 40°C
Dimenze připojení 1" x 1"
Jmenovitý výkon motoru 0,75 kW
Jmenovité napětí 230 V
Délka kabelu 2,5 m

Technické informace jsou pouze informativní. Výrobce si vyhrazuje právo provádět konstrukční změny a inovace svých výrobků.